Ako schudnúť zdravo a rýchlo?

Elektromyografia

Elektromyografia je progresívna diagnostická metóda používaná v DietCenter na určenie zloženia tela, pomeru tukového a svalového tkaniva v organizme a špecifík hormonálnych porúch, ktoré podnecujú lokálne ukladanie tuku.

Pomocou špeciálneho elektronického prístroja sa analyzuje skladba tela, kontroluje sa stav svalového tkaniva, jeho tonus a hrúbka tukových zásob. Prístroj s 12 elektródami, ktorý uskutočňuje meranie v zónach lokálneho ukladania tuku, zachytáva zmeny prebiehajúce v skladbe a kvalite svalstva. Tieto indikátory priamo závisia od množstva tukovej hmoty v organizme (vzájomný vzťah vyzerá asi takto: čím viac podkožného tuku sa hromadí na svale, tým viac sa sval oslabuje). Zariadenie vykonáva množstvo meraní každého svalu v rôznych bodoch a na základe algoritmu určuje hlavné indikátory: percentuálny podiel tuku a silu svalu.

Elektromyografický prístroj analyzuje reakciu svalstva na elektrický signál, na základe ktorého sa určuje hrúbka svalového vlákna a celkové zloženie tela. Zariadenie vysiela elektrické impulzy, ktoré prenikajú cez svalové tkanivo a zisťuje jeho fyzickú kondíciu. Postup merania svalovej a tukovej hmoty pomocou elektromyografického prístroja je bezpečný a bezbolestný. Namerané údaje a výsledky diagnostiky sa zobrazujú na dotykovom displeji.

Čo sa dozviete?
Čo dostanete?

 

Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!