Ako schudnúť zdravo a rýchlo?

História DietCenter

História DietCenter je pevne spätá so životom dietológa MUDr. Dmitrija Brovka. V roku 2001 vypracoval tento ukrajinský špecialista vlastnú jedinečnú metódu ozdravenia organizmu a korekcie hmotnosti a začal ju úspešne aplikovať v praxi.
Prvým pacientom doktora Brovka sa stal on sám. Zdravotné problémy v detstve a mladosti spôsobili jeho problémy s hmotnosťou a existujúce metódy liečby nepriniesli očakávané výsledky.
Naliehavá túžba nájsť riešenie vlastného problému priviedla Dmitrija Brovka na lekársku univerzitu a predurčila aj jeho študijné zameranie – dietológiu. Okrem akademického vzdelávania sa budúci lekár venoval i aktívnemu výskumu v oblasti klinickej dietológie, formuloval hypotézy a testoval ich, mimo iného, aj sám na sebe. Vďaka tomu zhromažďoval skúsenosti a pochopil nesmiernu potrebu individuálneho prístupu v každom konkrétnom prípade.
„Neexistuje jednotná liečba vhodná pre každého“, tvrdí MUDr. Brovko. „Každá diéta je individuálna a svojím spôsobom jedinečná. Ak je navrhnutá správnym spôsobom, určite dosiahnete výsledok“.
Dnes je Dmitrij Brovko kvalifikovaný lekár stojaci v čele siete dietologických centier DietCenter v Ukrajine a v európskych krajinách je častým účastníkom vedeckých konferencií. Metodika, ktorej je autorom, si získala uznanie v medicínskom svete. MUDr. Brovko je však presvedčený, že najlepším ocenením sú jeho klienti, ktorí dosiahli svoje ciele a výsledky sa im podarilo udržať.

Úspešná metodika doktora Brovka prispela k otvoreniu prvej kliniky DietCenter v roku 2004 v meste Dnepropetrovsk

v Ukrajine. Plodom jeho 15-ročnej práce je 18 dietologických centier, ktoré úspešne pôsobia v 14 mestách a pomáhajú riešiť zdravotné problémy pacientov z Ukrajiny, Ruska, Bieloruska, Kazachstanu, Európskej únie a Spojených štátov amerických.

V roku 2014 bolo na báze kliniky DietCenter založené vedecko-výskumné klinické centrum liečebnej výživy, ktoré sa aktívne zaoberá najnovším medicínskym výskumom a ďalším rozvojom používanej metodiky liečby.

Za roky svojej pôsobnosti pomohli špecialisti DietCenter už viac ako 17 000 klientom vyriešiť nielen problémy so zdravím a úpravou hmotnosti, ale aj nadobudnúť sebadôveru a začať žiť plnohodnotný život.
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!