Ako schudnúť zdravo a rýchlo?

Naše postoje a princípy

Naše postoje a princípy

Základom činnosti DietCenter je vedecký medicínsky prístup, založený na výskumných poznatkoch a dlhoročných pracovných skúsenostiach. Táto metóda, vyvinutá MUDr. Dmitrijom Brovkom za vyše 15 rokov praktického používania, pomohla už viac ako 17 000 pacientom upraviť hmotnosť, zlepšiť stav svojho zdravia a aplikovať zásady zdravého životného štýlu.

Základným princípom činnosti DietCenter je individuálny prístup. Ak sa na našich odborníkov obrátite s prosbou o pomoc, dostanete individuálny program, ktorý presne zohľadňuje špecifiká vášho zdravotného stavu, životného štýlu a stravovacích preferencií.

MUDr. Brovko, autor tejto metódy, zaručuje výsledok za predpokladu svedomitého dodržiavania všetkých odporúčaní špecialistu DietCenter. Nielenže dosiahnete svoj vytúžený cieľ, ale spoznáte aj kultúru stravovania, osvojíte si zdravé stravovacie návyky a objavíte výhody zdravého životného štýlu. Špecialisti DietCenter čiastočne preberajú zodpovednosť za dosiahnutie výsledkov a povedú Vás na ceste k Vášmu cieľu.

 


Princíp činnosti DietCenter:

 


Partnerské vzťahy špecialistov DietCenter a klientov

Dosahovanie zmien predpokladá spoločnú angažovanosť špecialistu DietCenter i Vás, nášho klienta. Špecialista nájde príčinu Vášho problému a navrhne optimálny stravovací program zložený zo známych a chutných jedál zohľadňujúci Vaše preferencie. Povedie Vás k dosiahnutiu vytýčeného cieľa a udržaniu výsledkov. Bude však na Vás, aby ste s jeho pomocou uviedli do života konkrétne rady a odporúčania a aby ste zmenili svoj spôsob života. Na premene sa teda budete s našim špecialistom podieľať ako rovnocenný partner. 

Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!