Ako schudnúť zdravo a rýchlo?

Odporúčania pre klienta

„Individuálna diéta je zárukou správneho a efektívneho chudnutia“ – je to mýtus alebo realita?

Základným princípom činnosti DietCenter je individuálny prístup. Ak sa obrátite na našich odborníkov s prosbou o pomoc, vypracujú pre Vás individuálny program, ktorý presne zohľadňuje Váš zdravotný stav, životný štýl, stravovacie preferencie, ako aj množstvo ďalších faktorov.

Predpokladajme, že veta „individuálna diéta je všeliek v boji proti nadváhe“ je výrok, ktorý si vyžaduje dôkazy. Prvým správnym krokom pri riešení tejto úlohy je vykonanie komplexnej diagnostiky organizmu. Napriek skutočnosti, že organizmus každého človeka je zložený z rovnakých prvkov, spôsob jeho fungovania je jedinečný. Jedlo môžeme v tomto prípade chápať ako „palivo“, potrebné pre správne fungovanie ľudského tela. „Natankovaním“ nevhodného „paliva“ môže dôjsť k  narušeniu funkcie organizmu, čo neskôr vedie k jeho závažnej „poruche“ – rozvoju alebo zhoršeniu chronických ochorení.

Oplatí sa takto experimentovať s vlastným telom a jesť potraviny, ktorých konzumácia je pri určitých ochoreniach absolútne nevhodná?! Odpoveď je jasná!

Rovnako, ako majú ľudia vlastné, osobitné zdravotné problémy, ktorých liečba vyžaduje užívanie špecifických liekov, tak aj individuálna diéta obsahuje špecifický zoznam potravín, ktorých konzumácia je nevyhnutná na rehabilitáciu organizmu.

„Rovnako, ako neexistuje jediná pilulka na liečbu všetkých chorôb, neexistuje ani jedinečná diéta, ktorá by vyhovovala každému, kto bojuje s nadváhou“.

Okrem zoznamu užitočných potravín z individuálneho jedálnička existujú aj ďalšie faktory, na ktoré sa prihliada pri príprave individuálnej diéty:

S ohľadom na všetky tieto skutočnosti dochádzame k jedinému možnému záveru. Iba individuálne navrhnutý jedálniček sa dokáže efektívne vysporiadať s problémami nadváhy alebo podvýživy.

V DietCenter nielenže dosiahnete svoj vytúžený cieľ, ale spoznáte aj kultúru správneho stravovania, osvojíte si užitočné stravovacie návyky a objavíte výhody zdravého životného štýlu.
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!