Ako schudnúť zdravo a rýchlo?

Vladimíra

  • Doba trvania programu – 3,5 mesiaca
  • Hmotnosť pred kontaktovaním DietCenter – 73 kg
  • Hmotnosť po ukončení – 58 kg
  • Vek – 32 rokov

,,S problémom nadváhy som sa stretla už v období dospievania. V 17-tich  rokoch som začala priberať, čo ma veľmi znepokojovalo, a preto som skúšala dodržiavať rôzne diéty. Obmedzovala som sa, snažila som sa menej jesť, ale takmer žiadne výsledky sa nedostavovali. Ak sa mi aj podarilo zhodiť pár kilogramov, nebolo to nadlho.

Čoskoro tento problém ustúpil do pozadia. Čakala som dieťa, preto o diétach nemohlo byť ani reči. Po pôrode som však znovu začala uvažovať, ako sa dostať do formy. V tej dobe už moje samostatné pokusy neprinášali žiadne výsledky: nedokázala som schudnúť ani kilogram.

Vtedy som náhodou zbadala reklamu na DietCenter. O tomto centre som už veľa počula — spomínali ho moje priateľky a kolegyne, ktoré tam úspešne absolvovali diétnu terapiu. Videla som výsledky, ktoré dosiahli, a keď som si na to všetko spomenula, rozhodla som sa prísť na stretnutie. Toto rozhodnutie som a ani raz neoľutovala.

Špecialisti z DietCenter pre mňa vypracovali individuálny systém stravovania. Keď som videla svoj denný jedálniček, bola som príjemne prekvapená. Obsahoval množstvo rôznych ingrediencií, vrátane mojich obľúbených potravín: mäsa, rýb, šalátov, cereálií, tvarohu, dokonca aj čokolády.

Chudnutie s DietCenter je ľahké a príjemné: stačí sa riadiť ich doporučeniami a pozitívny výsledok je zaručený.

Som aktívny a zodpovedný človek, dodržiavam všetky rady a môj organizmus tak rýchlo zareagoval na nový systém stravovania, že výsledkom je mínus 15 kg za 3,5 mesiaca.

Musím sa priznať, že s režimom stravovania som spočiatku mala určité ťažkosti. Bolo pre mňa nezvyčajné stravovať sa v danú hodinu a nie vtedy, keď sa mi chcelo. Ale to je len otázka času. Už po týždni som nepociťovala žiadne nepohodlie. A výsledok, dosiahnutý po skončení diétnej terapie, prekonal všetky moje očakávania. Vždy som túžila uvidieť na váhe číslo 58, a vďaka DietCenter som ho po 3,5 mesiacoch aj uvidela!

Teraz som štíhla, aktívna, veselá, vždy vo výbornej nálade, plná sily a energie, a to aj napriek tomu, že nešportujem. Pravda, mám domáceho osobného trénera — 1,5-ročného chlapca, ktorý mamičku udržiava v perfektnej kondícii!

V DietCenter Vás naučia nielen správne jesť, ale naučia Vás aj byť zdravými! Výživový špecialista už viac nie je luxus. Je to civilizačný pokrok, ktorého služby treba využívať, ak máte nadváhu a zdravotné problémy.

Predtým som mávala problémy s trávením: ťažký žalúdok, žalúdočnú nevoľnosť, ale všetky už pominuli. Môj zdravotný stav sa normalizoval a cítim sa výborne.

Teraz som sebaistejšia a zbavila som sa komplexov, ktoré ma znepokojovali už od školských lavíc. Začala som mať kontrolu nad svojim telom. Už žiadne nemotorné pohyby. Na prechádzke s dieťaťom s potešením poskakujem po detskom ihrisku bez strachu, že budem vyzerať smiešne alebo hlúpo. A keď na ulici stretnem starých známych, bývalých spolužiakov alebo kolegov, všetci mi kladú tú istú otázku: „Ako si dokázala takto schudnúť?“.

Okrem kíl navyše som sa zbavila aj kožných problémov. Výborne sa cítim a skvele vyzerám!


Jediným mínusom mojej premeny je, že som bola nútená kompletne vymeniť celý svoj šatník. Avšak pri vyberaní nových kúskov v obchode si už nelámem hlavu, aký strih zvoliť, aby som skryla svoje nedostatky. Teraz totiž žiadne nemám a môžem si kúpiť čokoľvek, čo sa mi páči.

Po absolvovaní diétnej terapie pokračujem aj naďalej v dodržiavaní rád ohľadom správnej výživy, vďaka čomu som v priebehu pol roka dokázala schudnúť o ďalšie 2 kg. Naďalej si vážim porcie a dodržiavam základné princípy správnej výživy, ktorým ma naučili v DietCenter. Tieto pravidlá sa jednoducho stali mojim novým životným štýlom. A zmenil sa aj môj pohľad na výživu. Už sa nemôžem stravovať tak, ako v minulosti, pretože som sa sama zmenila.

Veľmi mi pomohla aj podpora rodiny: manžel bol nadšený, keď videl moje výsledky a otcovi sa páčilo moje rozhodnutie zobrať život do vlastných rúk. Klientkami DietCenter sa stali aj moja sestra a mama.

Najdôležitejšie je dôverovať svojmu špecialistovi. Veľa ľudí si totiž myslí, že vie lepšie ako kvalifikovaný špecialista, čo je pre nich dobré. Ak by to však bola pravda, problémy s hmotnosťou by vôbec neexistovali. Veľmi ďakujem DietCenter za to, že mi pomohlo objaviť novú stránku môjho života!“

Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!