Ako schudnúť zdravo a rýchlo?

Júlia

  • Doba trvania programu – 5 mesiacov
  • Hmotnosť pred kontaktovaním DietCenter – 93 kg
  • Hmotnosť po ukončení programu – 72 kg
  • Vek – 23 rokov

Tým, že som schudla viac než 20 kilogramov, som získala sebadôveru, vďaka ktorej teraz dosahujem svoje vytýčené ciele. Konečne môžem žiť život, po akom som vždy túžila a teda život úspešnej mladej ženy. Faktor dedičnosti mi však dlho bránil v splnení svojich snov, aj keď som tak veľmi túžila po zmene.

Môj boj s vysokou hmotnosťou som začínala svojpomocnými pokusmi o schudnutie. A hoci neboli úspešné, boli pre mňa dôležité, lebo predstavovali moju snahu spraviť niečo pre seba a svoju budúcnosť. Sama som sa  pokúsila zostaviť si zdravý jedálniček a komunikovala som na rôznych fórach s ľuďmi s podobným problémom.

Maximálny výsledok, ktorý sa mi podarilo za veľkého úsilia dosiahnuť vlastnými silami, bol 7 kg. No dlho som sa neradovala, pretože stratenú hmotnosť som veľmi rýchlo zase pribrala späť.

To bol pre mňa signál, že musím hľadať iný spôsob riešenia svojho problému. Raz sa jedna z mojich známych podelila o úspechy svojej dcéry, ktorá bola klientom DietCenter. To ma zaujalo a hneď som si vypýtala kontakt a dohodla bezodkladne stretnutie.

Za menej ako pol roka som dokázala dosiahnuť tak ohromný výsledok, s akým som vôbec nerátala. Dnes, s novou vierou vo vlastné sily, si ako svoju ideálnu hmotnosť vytyčujem 60 kg.

Som presvedčená, že podpora blízkych, pomoc prvotriednych špecialistov DietCenter a moja viera mi umožnia dosiahnuť svoj cieľ.

Úspechy, ktoré sa mi podarilo dosiahnuť, inšpirovali aj moju rodinu. S veľkým záujmom študujú jedálniček, ktorý mi vypracovali v DietCenter a s mojim príkladom sa tiež snažia správne stravovať.

Ak budete dôverovať svojmu špecialistovi a načúvať všetkým radám a odporúčaniam, úspech máte zaručený. V DietCenter sú vytvorené všetky podmienky na pohodlné a efektívne chudnutie. Preto už rozhoduje iba maličkosť – vaše želanie. Treba si vybrať, čo je dôležitejšie: jedlo alebo zdravie, a nikdy nezabudnúť na jednoduchú pravdu, že jesť musíme preto, aby sme žili a nie naopak.

Ja som si už vybrala. Moja zmena ohromila nielen mňa, ale aj každého, kto ma pozná. Mnohí priatelia ma pri stretnutí ani nespoznali. Diaľkovo študujem a chodím na skúšky dvakrát do roka. Keď ma spolužiaci uvideli, nemohli uveriť, že je možné, aby sa človek za pol roka tak radikálne zmenil. A to je iba začiatok, chystám sa ich prekvapiť ešte viac.

Som spokojná nielen so zmenou môjho vzhľadu, ale aj so zlepšením zdravotného stavu. Moja vysoká hmotnosť spôsobovala výkyvy tlaku a napriek svojmu mladému veku som trpela hypertenziou. Keď sa však moja váha začala stabilizovať, problémy sa doslova vyparili a cítim sa skvele. Konečne sa zbavujem komplexov a nedôvery v samu seba.

Teraz si častejšie kupujem nové oblečenie – šaty a topánky na vysokých podpätkoch. Cítim sa pri tom výborne! Predtým to tak nebolo. Po zoznámení s DietCenter sa však mnohé zmenilo.

 Uvedomila som si svoje chyby a pochopila som, že dedičný faktor nie je ani zďaleka jedinou príčinou mojej vysokej váhy.

Hlavným problémom bola nesprávna výživa a nedodržiavanie režimu. Ponáhľala som sa do školy alebo do práce a stále som zabúdala na raňajky. Niekedy sa mi ráno nechcelo jesť, inokedy som zase nemala čas. Aj počas dňa som mala problémy nájsť si chvíľku na rýchle občerstvenie, nehovoriac už o plnohodnotnom jedle. Vody som pila veľmi málo a hoci sa nedá povedať, že by som veľa jedla, moja hmotnosť svedčila o opaku.

V úvodnej etape mi veľmi pomohla podpora špecialistu DietCenter. Nikdy nezabudnem, ako mi povedal: „Júlia, vidím, že si pevne odhodlaná a to znamená, že sa nám to podarí!“. Tieto slová ma ešte viac povzbudili.

O to viac, že chudnutie v DietCenter je jednoduché: strava je pestrá, všetky jedlá sú chutné a ľahko sa pripravujú.

Jediný problém, na ktorý som narazila, je dodržiavanie stravovacieho režimu. S tým som naozaj mala problémy. Podľa odporúčania špecialistu treba jesť 4-5 krát za deň. Spočiatku sa mi zdalo, že dodržiavať toto základné pravidlo správneho stravovania sa mi nepodarí, ale potom som si zvykla a odvtedy nemám žiadny problém.

Teraz si už viem potraviny rozdeliť do kategórií a viem, čo môžem jesť a čo radšej nie. Okrem toho kombinujem správne stravovanie s cvičením, pričom nechodím ani do posilňovne. Môžete si samostatne pripraviť účinnú zostavu cvikov a zdokonaľovať sa aj bez toho, aby ste vyšli z domu. Otestované na sebe!

Dnes už s istotou viem, že v živote nie je nič nemožné. Snívajte, verte svojmu snu a robte všetko preto, aby sa naplnil. Vtedy určite dosiahnete úspech.

Už od detstva som sa chcela stať sa lekárničkou. Keď som získala potrebné vzdelanie, začala som pracovať vo svojej špecializácii a môj sen sa naplnil. Pracujem v lekárni a popri tom si robím magisterské štúdium. Teraz, keď v mojom živote došlo k týmto významným zmenám, začínam snívať vo väčšom. Chcem sa presťahovať do veľkomesta, kde sú lepšie možnosti, uplatnenie i perspektíva do budúcnosti. A ak ma predtým táto predstava desila, teraz keď som získala sebadôveru, pozerám do budúcnosti s veľkým záujmom a teším sa na ďalšie zmeny!

Dnes kráčam životom s heslom „Nedovoľ, aby ťa pochybnosti zabrzdili!“ Odhoďte aj vy všetky pochybnosti, snívajte a urobte všetko preto, aby sa vaše priania a sny naplnili!

 

 

Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!