Ako schudnúť zdravo a rýchlo?

Mária

  • Doba trvania programu – 9 mesiacov
  • Hmotnosť pred kontaktovaním DietCenter – 144,7 kg
  • Hmotnosť po ukončení programu – 95 kg
  • Vek – 37 rokov

Vďaka diétnej terapii v DietCenter som dokázala schudnúť až 50 kg!

Ešte pred rokom som si nedokázala ani predstaviť, že môj život sa by sa mohol zmeniť, a že na to bude stačiť len zoznámiť sa s kvalifikovaným špecialistom a zmeniť doterajšie stravovacie návyky.

Pred mojim zoznámením s DietCenter som sa nikdy nepokúšala schudnúť. Nemôžem povedať, že by mi moja váha vyhovovala, no bola som zmierená s tým, ako vyzerám. Keď som však uvidela kamarátku, ktorej sa podarilo schudnúť
za pomoci DietCenter, uvedomila som si, že tiež chcem byť štíhla a chcem sa cítiť lepšie. Preto som si zistila všetky potrebné informácie a zapísala som sa na prvú konzultáciu.

Hlavným dôvodom mojej vyššej hmotnosti je genetický faktor. Všetci členovia mojej rodiny majú totiž problémy s váhou.
Pre mňa teda táto situácia nebola novinkou a nevznikla náhle ani nečakane. Priberala som postupne, no keď som na váhe uvidela číslo 144, začala som sa báť o svoje zdravie a budúcnosť a pocítila som potrebu bezodkladnej zmeny.

Špecialista v DietCenter už pri prvom stretnutí získal moju dôveru svojim prístupom k liečbe a odbornými radami a
na pochybnosti mi neostal priestor.

Spočiatku som nemala konkrétnu predstavu o tom, akú váhu chcem dosiahnuť. Nechcela som nič uponáhľať. Rozhodla som sa preto pozorovať, aká bude dynamika hmotnosti, či budem zvládať dodržiavať odporúčania a či dokážem odolať tortičkám a zákuskom, ktoré tak milujem.

po prvom týždni diéty boli výsledky skvelé: — 5 kg! To ma povzbudilo natoľko, že za prvých 9 mesiacov som dokázala svoj úspech zvýšiť až 10-násobne. A teraz, keď som zhodila 50 kg sa mi zdá, že mi narástli krídla a nielen že chodím, ale doslova lietam.

Cítim ľahkosť, voľnosť a dôveru v seba a vo svoje sily. Teraz už s istotou viem, že nič nie je nemožné, a tak som si stanovila definitívny cieľ: chcem vážiť 80 kg.

Nemám najmenšie pochybnosti, že môj sen, ktorý bol ešte pred rokom jednoducho fantáziou, mám teraz na dosah ruky. Podpora mojich blízkych mi pomáha napredovať ďalej k vytúženému výsledku.

K týmto zmenám som sa dlho odhodlávala. Nebola som psychicky pripravená žiť inak a bála som sa nepoznaného. Už čoskoro som však pochopila, že všetky moje obavy boli zbytočné. Pochybovaním som len strácala drahocenný čas a pritom sa nebolo treba ničoho báť.

Jedálny lístok, ktorý mi ponúkli v DietCenter, vôbec nezapadal do mojich predstáv o diéte. Od môjho obvyklého jedálnička sa neodlišoval zložením jedál, ale ich kombináciou. Keď som porozumela kombináciám potravín, nemusela som sa ničoho zriekať.

Je pravda, že niektoré stravovacie návyky som musela zmeniť, hlavne čo sa týka prípravy jedál. Mám veľmi rada vyprážané ryby, ale teraz, s ohľadom na diétnu terapiu, dávam prednosť rybám pripraveným na pare. Spočiatku to bolo ťažké, ale nakoniec som všetko zvládla.

Počas diétnej terapie som si osvojila mnohé odporúčania. Nejem večer nič tučné a na večeru radšej volím ľahšie jedlá, pritom pijem dostatok vody a jem pravidelne. Ak človek dodržuje individuálny režim a svoj jedálniček vypracovaný špecialistami DietCenter, výsledok sa nevyhnutne dostaví.

Hlavná vec je byť úprimný voči sebe. Chudnete predsa pre seba, nie pre príbuzných ani pre priateľov. A len od vás závisia aj výsledky!   

Som vďačná DietCenter za to, že na ceste k môjmu úspechu ma sprevádza spoľahlivý tím profesionálov. Vďaka ich podpore si uvedomujem, že môj cieľ je už blízko a nepochybne ho dosiahnem.

 

 

 

Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!