Ako schudnúť zdravo a rýchlo?

Xénia

  • Doba trvania programu – 7 mesiacov
  • Hmotnosť pred kontaktovaním DietCenter – 79,6 kg
  • Hmotnosť po ukončení programu– 65,7 kg
  • Vek – 37 rokov

Pred návštevou DietCenter som vážila asi 80 kg. Moja hmotnosť dosahovala v minulosti až 85 kg, ale darilo sa mi ju svojpomocne trochu korigovať. Veľakrát som držala rôzne diéty, ale tie prinášali len krátkodobé výsledky.

Keď som znova schudla 5 kg, uvedomila som si, že už nechcem viac chudnúť a priberať ako na hojdačke. Chcela som si výsledky udržať a podstatne vylepšiť, no moje vlastné úsilie na to nestačilo.

Sama by som sa pravdepodobne nerozhodla osloviť špecialistu. Moji blízki priatelia ma vždy podporovali, či už som chudnúť chcela alebo nie. Skutočnou podporou v chudnutí sa pre mňa stala kolegyňa, ktorá tiež dlhodobo bojovala
s nadváhou. Keď sa na ťažkú cestu vydávate spoločne, zdieľate svoje problémy a všetko sa zdá jednoduchšie.

Spolu sme si vymysleli prísnu diétu a celý mesiac sme ju dodržiavali. Vďaka nej sme vo dvojici schudli 10 kg – každá 5 kg.
Ale tieto úspechy vôbec nepriniesli, po čom sme túžili.

Mysleli sme, že po schudnutí sa budeme cítiť lepšie, ale obe sme pociťovali takú hroznú únavu, že pri pohľade na naše utrpenie nám jeden z kolegov poradil obrátiť sa na DietCenter. Od svojich priateľov počul, že tam sa chudne s pôžitkom a tak sme sa rozhodli skúsiť to.

Jedálny lístok, ktorý nám ponúkli v DietCenter, ma úplne uspokojil. Stravovala som sa chutne a pestro, a napriek tomu som prestala priberať!

Ukázalo sa, že tajomstvo chutného chudnutia je pomerne jednoduché. Bolo potrebné dodržiavať pitný režim: piť 30 minút pred jedlom a 2 hodiny po jedle a nepiť vodu ani iné nápoje počas jedenia. Nie je vhodné ani jesť ovocie ako dezert, nejesť sladkosti po slaných jedlách a pod. A samozrejme, je potrebné pravidelne sa stravovať.

V diéte, vypracovanej podľa jedinečnej metodiky DietCenter, sa mi zo všetkého najviac páčilo to, že tam neboli žiadne zákazy. V jedálničku boli dokonca aj moje obľúbené sladkosti! Zohľadňoval všetky moje želania a prekvapili ma aj veľké porcie. Toľko som nezjedla, ani keď som mala nadváhu!

Princípom diétnej terapie podľa DietCenter je nezakazovať, ale byť disciplinovaný. Môžete jesť všetko, ale v určených množstvách, pomeroch a kombináciách.

Za 7 mesiacov sa mi podarilo schudnúť 15 kg. Okrem viditeľných estetických zmien sa zlepšil aj môj zdravotný stav. Prestal ma trápiť pankreas. Každú jar ma sužovala akútna gastritída. Pri dodržiavaní pravidiel diétnej terapie som tento rok
na jar necítila žiadne bolesti a znormalizoval sa aj môj krvný tlak. Celkovo sa cítim výborne a pomaly už zvládam aj dlhé prechádzky.

Po 7 – 8 rokoch cvičenia jógy som si úspešne osvojila praktické cvičenia, ale teraz už môžem vyhlásiť, že som ich pozdvihla na novú úroveň. Po zhodení 15 kg si totiž oveľa ľahšie poradím aj
so zložitými cvikmi.

Hlavná vec, ktorú som pochopila vďaka DietCenter je, že zdravá výživa nie je dočasný jav v mojom živote, ale je tu už navždy. Už sa nechcem vrátiť k pôvodnej hmotnosti a nebudem opakovať chyby z minulosti. To, ako sa teraz cítim a vyzerám, mi vyhovuje na 100 %. Som pozitívne naladená a čo život prináša prijímam s úsmevom na tvári, s absolútnou istotou a vierou v moje schopnosti.

Úprimne ďakujem špecialistom DietCenter za porozumenie, trpezlivosť a podporu. Pomohli mi zmeniť môj život, ktorý je teraz nabitý udalosťami, radostnými okamihmi a príjemnými známosťami.

Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!