Ako schudnúť zdravo a rýchlo?

Xénia

  • Doba trvania programu – 9 mesiacov
  • Hmotnosť pred kontaktovaním DietCenter – 96,6 kg
  • Hmotnosť po ukončení programu – 69 kg
  • Vek – 35 rokov

Problém s váhou som začala mať po dlho očakávanej udalosti – po narodení detí. Vekový rozdiel medzi mojimi deťmi sú iba dva roky, preto za tak krátky čas medzi pôrodmi som nemala šancu dostať sa do formy. Starostlivosť o deti mi zabrala všetky voľné chvíle a na seba mi už čas jednoducho nezostal.

Len čo som skončila s dojčením svojho prvého dieťaťa som zistila, že som opäť tehotná. A scenár sa znovu zopakoval:
9 mesiacov tehotenstva, pôrod a dojčenie vyše roka. Teraz, keď už deti trochu povyrástli, som si konečne spomenula aj na seba.

Pred pôrodom sa moja hmotnosť vždy pohybovala pod 70 kg. Preto keď som sa obrátila na DietCenter, to bol cieľ, ktorý som chcela dosiahnuť. A za 9 mesiacov diétnej terapie sa mi to aj podarilo.

Moji blízki sú nadšení, že som sa dokázala vrátiť do bývalej formy. Pri pohľade na pozitívne výsledky v priebehu terapie,
ma podporovali a dodávali mi istotu, že sa mi všetko podarí. Vďaka ich pomoci som svoje ciele dosiahla. Podporovali ma totiž nielen morálne, ale dodržiavali tiež so mnou môj jedálniček.

Celá naša rodina si osvojila základy zdravého životného štýlu, dodržiavali sme spolu diétu a stravovací režim. Výsledkom je, že všetci sa cítime lepšie a máme viac energie. Teraz už ani neverím, že som mala vo svojom živote problémy s váhou. A pritom stačilo len prísť do DietCenter!

Keď som sa rozhodla vyhľadať pomoc odborníkov, nevedela som na koho sa obrátiť. Na internete som však našla stránku firmy DietCenter, ktorá ma okamžite zaujala.

Ako prvé ma na stránke upútalo množstvo zaujímavých informácií a jazyk zrozumiteľný aj pre laickú verejnosť. Materiály
na akúkoľvek tému sa ľahko čítali aj bez lekárskeho vzdelania a všetkému sa dalo porozumieť, čo považujem za prvý znak úcty voči klientovi. Napísať články o zložitých témach tak jednoducho a prístupne muselo dať určite veľa práce. Ako ďalšia ma zaujala rubrika „Ohlasy klientov“, kde som sa začítala do príbehov nadšených a vďačných klientov o ich ceste k úspechu. Aj ja som zrazu zatúžila, aby si niekto prečítal môj príbeh. Preto som hneď zavolala do centra a objednala som si stretnutie.

Už na prvej konzultácii som vďaka diskusii so špecialistom DietCenter pochopila, že nepoznám pravidlá zdravej výživy. Ako sa ukázalo, neviem správne kombinovať potraviny. Okrem toho som nikdy nepripisovala väčší význam dodržiavaniu pitného režimu a dokonca som ani nesledovala, koľko tekutín denne vypijem. Ale teraz, keď už poznám princípy zdravej a vyváženej stravy, podobné chyby nerobím.

Môj jedálny lístok bol tak rozmanitý, že pri jeho dodržiavaní som nepociťovala žiadne ťažkosti. Okrem toho, s potravinami, ktoré mi odporučili, bola spokojná aj moja rodina. Napríklad na raňajky si často pripravujem tvarohový nákyp, ktorý má rád aj môj manžel a deti.

Som človek v podstate nenáročný na jedlo. Všetko, čo som mala v jedálničku, ma úplne uspokojovalo, nakoľko to vychádzalo
z mojich želaní.

Za 9 mesiacov sa mi podarilo schudnúť viac ako 27 kg. Znovu som objavila svoje staré ja z obdobia pred narodením detí.

Dnes sa nachádzam v záverečnom štádiu diétnej terapie, vediem si stravovací denník a učím sa samostatne zostavovať vyvážený jedálniček. Nepochybujem, že si s touto úlohou poradím, veď dosiahnutiu úspechu som venovala toľko úsilia. Môj život je v mojich rukách a všetko závisí len odo mňa. Hlavné je vytýčiť si cieľ a vytrvať, pričom treba dať do toho všetko alebo nič!

Ďakujem DietCenter za podporu a za to, že mi pomohli dosiahnuť vytýčený cieľ. Som na seba hrdá, pretože sa znovu cítim ako 17-ročná — mladá a energická! V DietCenter pracujú vynikajúci špecialisti, ktorí pomôžu každému dosiahnuť svoj cieľ.

 

Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!