Ako schudnúť zdravo a rýchlo?

Oľga

  • Doba trvania programu – 8 mesiacov
  • Hmotnosť pred kontaktovaním DietCenter – 93,5 kg
  • Hmotnosť po ukončení programu – 69,9 kg

Už od detstva som mala problém s nadváhou a boj s ňou ma sprevádzal aj počas dospelosti. Nikdy sa mi však nepodarilo schudnúť pod 75 kg. Pred niekoľkými rokmi som po hormonálnej terapii pribrala za rok 10 kg a hmotnosť ďalej rástla bez ohľadu na moju snahu o schudnutie.

Mala som aj obdobia, kedy som úplne rezignovala. Hrozné bolo čo i len sa na seba pozrieť do zrkadla alebo sa fotografovať, a to najmä v spoločnosti.

Po ďalšej úmornej diéte, ktorej princípom bolo liečebné hladovanie, som opäť za krátky čas nabrala prakticky tú istú hmotnosť. Vtedy zasiahol manžel, ktorý videl moje rozladenie z opätovného pribratia tak ťažko zhodených kilogramov, a navrhol mi obrátiť sa na odborníka.

Vtedy som vôbec netušila, ako prebieha takáto spolupráca a či taký odborník v našom meste vôbec existuje. Ako obvykle, internet mi dal odpoveď: prvý odkaz venovaný tejto téme bol na sídlo DietCenter. Po prečítaní pár recenzií som usúdila, že by som to mohla vyskúšať aj ja. Telefonická konzultácia a priateľná cena ma nakoniec presvedčili úplne.

Po prvej návšteve som s prekvapením zistila, že dodržiavanie diéty z DietCenter v skutočnosti znamená nikdy nehladovať. Práve vďaka tomu sa nadbytočná hmotnosť deň za dňom stráca. Nemôžem však povedať, že išlo o jednoduchý proces. Musela som od základov zmeniť svoj spôsob života, každodenný režim a tráviť viac času v kuchyni, pretože stravovanie sendvičmi už ďalej neprichádzalo do úvahy. Jedla som pestro a pravidelne aj vďaka tomu, že v DietCenter mi ponúkli množstvo chutných a zdravých receptov. Manžel bol nadšený, podporoval ma a skúšal všetko spolu so mnou.

Výsledkom tejto diéty je nielen krásne znížená hmotnosť, ale aj kompletná zmena životného štýlu, ku ktorej mi dopomohli v DietCenter. Cítim sa mlado a opäť začínam skutočne žiť. Cesty späť niet!

Naozaj srdečná vďaka pracovníkom DietCenter: sú pozorní, prívetiví a každá návšteva bola pre mňa príjemným zážitkom. Aj keď výsledky počas niektorých období neboli príliš optimistické, špecialisti DietCenter ma vždy dokázali povzbudiť a dodať mi istotu, že vytýčený cieľ dosiahnem. Inšpirovali ma a pomáhali mi nevzdať sa na polceste. Spoločne sme pokračovali v diétnej terapii, až kým sa šípka nezastavila na mojom vysnívanom čísle 70.

Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!