Ako schudnúť zdravo a rýchlo?

Roman

  • Doba trvania programu – 4 mesiace
  • Hmotnosť pred kontaktovaním DietCenter – 122 kg
  • Hmotnosť po ukončení – 93 kg
  • Vek – 32 rokov

,,V minulosti som bol športovcom. Celú mladosť som zasvätil štúdiu bojových umení a vždy som bol v dobrej fyzickej kondícii. Intenzívne tréningy si vyžadovali veľa úsilia a energie, a preto som sa v jedle neobmedzoval. Jedol som veľa, ale s ohľadom
na veľké zaťaženia som mohol zjesť koľko som len chcel a na postave sa to neprejavovalo.

S postupom času sa však moje životné priority zmenili: najprv štúdium na vysokej škole a zoznámenie sa s mojou budúcou manželkou, potom rodina a práca. Fanatické športovanie sa stalo minulosťou, ale zvyk jesť veľa a často mi zostal. Úprimne povedané, nedokázal som si predstaviť, že by som mal niekedy problém s váhou. Vždy som sa stravoval zdravo, aspoň sa mi to zdalo, ale obraz v zrkadle sa pritom postupne menil a vôbec nie k lepšiemu.

Nemôžem povedať, že by som mal zdravotné problémy – áno, možno som sem tam pociťoval nepohodlie, najmä keď som jedol po večeri, ale viac ma znepokojoval môj vonkajší vzhľad.

Preto som začal skúšať chudnúť vlastnými silami. Dlho som sa odhodlával a svoje rozhodnutie odkladal. Z môjho sľubu manželke však nič nebolo. Nie preto, že by mi chýbala vôľa alebo túžba – v tom nebol problém. Skôr som nemal dostatok vedomosti, ako to robiť správne a bez ujmy na zdraví. Na dosiahnutie výsledku som potreboval presne predpísaný stravovací plán.

Jedného dňa som stretol priateľa, ktorý veľmi výrazne schudol, a spýtal som sa ho, ako sa mu to podarilo. Vtedy som sa dozvedel o DietCenter a rozhodol som sa, že to musím skúsiť a prihlásil som sa na konzultáciu.

Prvá konzultácia trvala viac ako 2 hodiny. Špecialistka DietCenter sa ma pýtala na životný štýl, stravovacie návyky a režim.
Po rozhovore s ňou som pochopil, aké chyby som predtým robil a prečo som pribral na váhe.

Najviac sa mi páčilo to, že keď som dostal svoj individuálny jedálniček, uvidel som pestré menu, ktoré obsahovalo moje obľúbené jedlá. Ak mám byť úprimný, diétou by som to ani nevolal. V mojom chápaní je pri diéte človek prísne obmedzovaný. Ale to, čo mi ponúkli v DietCenter, to je systém vyváženej stravy. A presne to som potreboval. Mäsové steaky, rôzne druhy zeleniny, ovocia, obilniny, mliečne výrobky – moje denné menu sa vôbec nepodobalo na stravu chudnúceho človeka, ale výsledok bol vynikajúci: mínus 29 kg za 4 mesiace!

S výsledkom som veľmi spokojný, ale zatiaľ pretrvávam. Nemám vysnívané číslo, ktoré by som chcem vidieť na váhe, no zastavím sa až vtedy, keď v zrkadle uvidím to, čo chcem vidieť.

Svoje úspechy pociťujem, pretože som pohyblivejší a aktívnejší. Zatiaľ čo predtým som víkendy trávil väčšinou na trase chladnička – pohovka – chladnička, teraz sa rád bicyklujem a hrám tenis.

Mám veľa sily a energie, cítim sa skvele a vyzerám stále lepšie. Teší to i mojich blízkych, ktorým som veľmi vďačný
za podporu počas týchto 4 mesiacov. Môj úspech je z veľkej časti zásluhou mojej manželky. To ona uverila, že sa dokážem zmeniť. Zhodených 29 kg je tak výsledkom nášho spoločného úsilia.

Dnes chápem, že nič nie je nemožné. Dôležité je, aby sa človek sám rozhodol, či to potrebuje alebo nepotrebuje, a veril v svoj úspech.

V chudnutí nie je nič zložité. Celé tajomstvo je vo vyváženej strave, v správnom režime a v správnej veľkosti porcií. Teraz to už viem, pretože som sa o tom dozvedel  v DietCenter. O efektívnosti tejto metódy som presvedčený na 100 %. Preverené osobnou skúsenosťou!

Dôležitý je Váš postoj k tomu, čo sa deje. Určite schudnete, ak to budete chcieť a v DietCenter Vám s tým pomôžu.
Mne pomohli, a preto hovorím „Veľká vďaka!“

Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!