Ako schudnúť zdravo a rýchlo?

CHUTNÁ DIÉTA — Radikálna eliminácia celulitídy

Špeciálny dietologický program pomôže odstrániť príčinu celulitídy a vráti Vášmu telu stratenú pružnosť.

Podstata programu: 
Podstatou programu je odhaliť a odstrániť príčinu celulitídy a pomocou individuálneho stravovacieho programu vyriešiť tento problém, to znamená normalizovať metabolizmus, znížiť množstvo podkožného tuku, zlepšiť krvný obeh, upraviť deformáciu pokožky a v konečnom dôsledku sa úplne zbaviť celulitídy.

S prejavmi celulitídy v problémových oblastiach je konfrontovaná väčšina žien, pričom narušenie fungovania spojivového tkaniva je považované predovšetkým za problém estetického charakteru. Práve to však v boji s celulitídou vedie k výberu neefektívnych nástrojov.

Keď ženy objavia v oblasti bokov a zadku deformáciu kožného plášťa (tzv. pomarančovú kožu), často s týmto problémom začnú bojovať rôznymi kozmetickými prostriedkami na vonkajšie použitie. Príčinu problému si ale neuvedomujú. Nevedia, že došlo k narušeniu vnútorných procesov prebiehajúcich v ich tele, ktoré spôsobujú uvedené vonkajšie prejavy.

V skutočnosti je celulitída ochorenie a bez správnej a včasnej liečby môže viesť k vážnym následkom. Preto je potrebné použitie efektívnych metód, ktoré odstraňujú príčinu porúch, a to predovšetkým zmenou stravovacích návykov a životného štýlu.

V DietCenter máme zastúpenú jedinečnú autorskú metodiku boja proti celulitíde pomocou diétnej terapie
s názvom „Chutná diéta — radikálna eliminácia celulitídy“.

Vďaka špeciálnemu systému vyváženého stravovania možno vyriešiť nielen hlavný problém, a teda ozdravenie organizmu, podporu metabolických procesov a úpravu krvného obehu v príslušných oblastiach, ale tiež zbaviť sa estetických prejavov v podobe celulitídy, k čomu viedla deformácia tukového tkaniva a zadržiavanie tekutín a toxínov v organizme.

Použitím anticelulitídového programu možno tiež skorigovať hmotnosť a vylepšiť svoje miery.

Druh použitej metódy závisí od vývojového štádia celulitídy a špecifík jej prejavu. Na zvýšenie efektívnosti môže špecialista DietCenter odporučiť súbežne s diétnou terapiou aj doplnkové prostriedky: vitamíny, špeciálne krémy, masti, antikoagulačné prípravky a kozmetické procedúry.

Daný program je odporučený aj ako prevencia vzniku celulitídy a lymfostázy. Ak poznáte zásady správneho stravovania a úspešne ich využívate, môžete predísť problémom so zdravím a ich vonkajším prejavom, ktoré spôsobujú nemalý telesný i duševný diskomfort.

Komu odporúčame tento program

Dietologický program „Chutná diéta — radikálna eliminácia celulitídy“ bol vypracovaný pre ženy rôznych vekových skupín, ktoré sú konfrontované s týmto problémom.


Anticelulitídový program bude efektívny v každom štádiu: od drobnej deformácie pokožky až po silné prejavy opuchov v oblasti bokov so zahusťovaním a tvrdnutím vlákien väziva, prejavmi kožnej pigmentácie, bolestivých vnemov a s hmatateľnými uzlíkovitými útvarmi.


Program sa môže používať pri existencii nadváhy aj bez nej. Nadbytočné kilogramy a celulitída totiž nemusia vždy ísť ruka v ruke.


V prípade, ak sa klientka obráti na DietCenter s dvoma otázkami: chudnutím a elimináciou celulitídy, špecialista vypracuje individuálny stravovací systém, ktorý sa bude zameriavať na normalizáciu telesnej hmotnosti a zlepšenie stavu väziva, deformácia ktorého viedla k vzniku celulitídy.


Ak klientka nemá nadváhu, ale trpí vonkajšími prejavmi celulitídy, bude vypracovaný program, ktorý napomôže upraveniu vodnej rovnováhy, odvedeniu toxínov a prebytočnej tekutiny z organizmu, zníženiu množstva podkožného tuku a zlepšeniu krvného obehu, aby sa eliminovali deformácie pokožky.

Ak sa rozhodnete pre tento program
Ako zostavujeme Váš osobný jedálniček

Špecialisti DietCenter

Ako často sa konajú konzultácie

Konzultácie so špecialistom DietCenter sa konajú raz za dva týždne formou osobného stretnutia, čo Vám umožní nachádzať sa pod dohľadom špecialistov, až kým prejavy celulitídy nebudú eliminované.

Špecialista DietCenter bude pravidelne vyhodnocovať účinnosť anticelulitídového programu. Ak sa pozitívne výsledky nedostavia vôbec alebo sa budú prejavovať veľmi pomaly, stravovací režim bude upravený tak, aby sa zvýšila účinnosť programu.

Dĺžka dietologického programu závisí od štádia celulitídy
a od stupňa deformácie kože. Napríklad, ak ide o počiatočnú fázu, postačí 1 mesiac diétnej terapie. V prípade ťažkých foriem môže doba trvania programu dosiahnuť 3-6 mesiacov.

Služby

2 mesiace

3 mesiace

Konzultácie so špecialistom v DietCenter* 

Doba trvania 30 minút

4

6

Elektromyografické vyšetrenie – diagnostika telesného zloženia

2

3

*Na každej konzultácii špecialista upraví jedálniček a zostaví individuálnu diétu na dva týždne.

 

Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!