Ako schudnúť zdravo a rýchlo?

Program Dietologická liposukcia

Expresný program znižovania hmotnosti 

Podstata diéty: Cieľom tohto programu je zbaviť sa za krátky čas nadbytočnej váhy a zmenšiť objem tukového tkaniva. Za 3-4 týždne je pri dodržiavaní individuálneho systému diétnej stravy možné znížiť telesnú hmotnosť o 7-10 %. Tento program je bezpečnou alternatívou chirurgického riešenia problémov
s váhou.

Dietologická liposukcia je neinvazívna, rýchla a účinná metóda boja s podkožným tukom. Jej základom je systém vyváženého stravovania. Denný jedálniček sa zostavuje individuálne pre každého klienta s prihliadnutím na špecifiká a potreby jeho organizmu.

V porovnaní s ostatnými programami DietCenter je táto diéta prísnejšia a z hľadiska výberu potravín je menej pestrá. Kvôli týmto dôvodom je aj ťažšie ju dodržať. Aby bolo možné dosiahnuť rýchle výsledky, je nesmierne dôležité byť pripravený dodržiavať prísne obmedzenia v stravovaní. Súčasťou programu je aj stabilizácia hmotnosti, ktorej stravovací program je už pestrejší a menej striktný.

Dosiahnuť rýchly efekt bez špeciálnych doplnkov stravy nie je možné. Na zvýšenie účinku diéty a zrýchlenie odstraňovania podkožného tukového tkaniva sa odporúčajú aminokyselinové komplexy, ktoré napomáhajú intenzívnemu chudnutiu. Kombinácia diétnej stravy a aminokyselín naštartuje chudnutie a práve vďaka nej je možné dosiahnuť rýchly a viditeľný efekt.

Program je bezpečný a nespôsobuje výkyvy hormónov. Pri dodržiavaní tohto programu sa nemusíte obávať zníženia hladiny leptínu, hormónu zodpovedného za chuť do jedla. Pri poklese hladiny tohto hormónu sa totiž do mozgu vysiela signál, že telo hladuje. Tým sa zvyšuje chuť do jedla a znižuje sa rýchlosť využívania tuku. Tento efekt majú rôzne radikálne diéty s prísnym obmedzením stravy, nedostatočný jedálniček a často aj chirurgické výkony s cieľom zníženia hmotnosti. Program Dietologická liposukcia, vypracovaný špecialistami DietCenter, umožňuje vyhnúť sa tomuto javu, v čom zároveň spočíva tajomstvo rýchleho a bezpečného chudnutia.

Komu odporúčame tento program

Dietologická liposukcia bola navrhnutá pre ľudí, ktorí potrebujú dosiahnuť efektívnu korekciu hmotnosti za krátky čas.

Program môže pomôcť aj tým, ktorým sa z akéhokoľvek dôvodu ťažko zbavuje nadbytočnej hmotnosti. U koho napriek obmedzovaniu príjmu stravy nedochádza k zníženiu váhy alebo je efekt veľmi pomalý. V takomto prípade môže expresný program naštartovať chudnutie a pomôcť ďalšiemu znižovaniu hmotnosti.

U žien je potrebné na dosiahnutie väčšieho efektu začať diétnu terapiu podľa tohto programu od prvého dňa menštruačného cyklu.

Aby sa predišlo nežiaducim účinkom, je pred začiatkom programu potrebné absolvovať niektoré laboratórne testy. Zoznam testov odporučí špecialista DietCenter individuálne pre každého klienta.

Tento program nemôže byť použitý pri niektorých zdravotných problémoch. Je kontraindikovaný u klientov s diabetes mellitus I. a II. typu ako aj u detí mladších ako 14 rokov. Rizikovou skupinou sú aj ľudia s rôznymi závažnými ochoreniami. Keďže prudké zníženie hmotnosti najviac zaťažuje obličky, pri problémoch s týmto orgánom sa program expresného chudnutia nepoužíva.


Ak sa rozhodnete pre tento program

Ako zostavujeme Váš osobný jedálniček

Pri vypracovaní individuálneho jedálnička špecialisti DietCenter:


Ako často sa konajú konzultácie

Program sa podstatne líši od iných programov stravovania, ktoré ponúka DietCenter. Hlavný rozdiel je v rýchlosti chudnutia. Expresný program je koncipovaný na 4 týždne. Dĺžka programu je závislá od počtu nadbytočných kilogramov.

Konzultácie sa konajú raz za dva týždne a na túto dobu sa vždy zostavuje aj denný jedálniček. Maximálna dĺžka programu sú 4 týždne.

Po ukončení kurzu klient absolvuje povinný krok — stabilizáciu. Jej dĺžka bude závisieť aj od počtu zhodených kilogramov, v priemere však trvá 4 týždne. Za tento čas sa organizmus adaptuje na zmeny v stravovaní, čo po prísnej diéte umožňuje zachovať výsledok na dlhý čas. V prípade potreby sa program Dietologickej liposukcie môže po určitom čase zopakovať.

 

Služby

2 mesiace

Konzultácie so špecialistom v DietCenter
(odporúčanie na 1 týždeň)

*doba trvania 30 minút

4

Konzultácie so špecialistom v DietCenter
(odporúčanie na 2 týždne)
*doba trvania 30 minút

2

Elektromyografické vyšetrenie – diagnostika telesného zloženia

2

 

Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!