Ako schudnúť zdravo a rýchlo?

Program Lokálne spaľovanie tukov

Lipoliz_image_Dietologický program – lokálne spaľovanie tukov

 

Špeciálny program cieleného pôsobenia stravy na jednotlivé oblasti tela — problémové zóny.

 

Podstata diéty:
Rozloženie tukového tkaniva v tele nie je vždy rovnomerné a niektoré oblasti, tzv. ,,problémové“, sú jeho ukladaním postihnuté viac ako ostatné.

V minulosti prevažoval názor, že pomocou diétnej terapie sa nedá dosiahnuť úprava problémových partií. Dietologický program Lokálne spaľovanie tukov však umožňuje dosiahnuť vytúžený efekt, a to pri odstraňovaní nadbytočného tuku v oblasti stehien, bokov, brucha a ďalších problémových partií. Špeciálny stravovací systém je vypracovaný tak, aby cielene pôsobil na problémové zóny, pričom má ozdravný účinok na celý organizmus.

Miestne ukladanie tuku poukazuje na možnú hormonálnu nerovnováhu. Podľa miest prevažujúceho ukladania tuku je možné určiť, o akú poruchu sa jedná. Z toho dôvodu úloha programu Lokálne spaľovanie tukov spočíva nielen v znížení hmotnosti a úprave problémových partií tela, ale, čo je dôležitejšie, v obnovení hormonálnej rovnováhy. Po jej nastolení a odstránení jej negatívneho pôsobenia,môžeme pristúpiť k úprave problémových partií.


Hlavné liečebné nástroje v tomto programe:

Konkrétna diéta sa vytvára v závislosti od lokalizácie tukových zásob. Napríklad plné ženské boky svedčia o nadbytku ženského hormónu, estrogénu, v organizme. Mužský organizmus na nadmernú produkciu estrogénu reaguje zväčšením prsných žliaz. Diéta je v tomto prípade zostavená tak, aby prirodzenou cestou dochádzalo k znižovaniu obsahu tohto hormónu v organizme.

Hlavným cieľom diétneho programu je úprava problémových zón a odstránenie lokálnych tukových zásob. Úlohou nie je zníženie hmotnosti ako také, hoci k nemu môže počas diétnej terapie dôjsť.

 

Program „lokálne spaľovanie tukov“ bol vypracovaný pre ľudí, ktorí majú problém s neproporcionálnym rozložením tuku. Špeciálny systém stravovania je vypracovaný individuálne pre každého klienta s prihliadnutím na špecifiká jeho organizmu a prípadnú hormonálnu nerovnováhu. Tento špecifický odborný prístup umožňuje cielene pôsobiť na problémové zóny, čo je zárukou efektívnych a dlhodobých výsledkov.

 

Ak sa rozhodnete pre tento program

  

Ako zostavujeme Váš osobný jedálniček

Pri vypracovaní individuálneho jedálnička špecialisti DietCenter

 

Ako často sa konajú konzultácie

Trvanie cyklu diétnej terapie závisí od viacerých faktorov:

Program trvá väčšinou 3 mesiace. Táto doba je zvyčajne dostatočná k dosiahnutiu vytúženej úpravy postavy a k zmenšeniu podkožných tukových zásob.

Konzultácie so špecialistom DietCenter sa konajú raz za dva týždne formou osobného stretnutia. Tento interval Vám umožní vždy dostať odpovede na všetky vznikajúce otázky a špecialista DietCetner môže pozorne sledovať, ako sa Váš organizmus adaptuje na zmeny v stravovaní a nakoľko je terapia efektívna. Jedálniček sa bude vytvárať na dobu dva týždne k posilneniu efektivity diétnej terapie.

 

Služby

3 mesiace

Konzultácie so špecialistom v DietCenter*

Doba trvania 30 minút

6

Elektromyografické vyšetrenie — diagnostika telesného zloženia

3

Hormonálne profilovanie — stanovenie hormonálnych porúch a množstva podkožného tuku

3

*Na každej konzultácii špecialista upraví stravovací plán a zostaví diétu na dva týždne.

Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!