Ako schudnúť zdravo a rýchlo?

CHUTNÁ DIÉTA — Diaľková

Jednoduchá diéta – výsledok na celý život

Podstata programu:
Vzdialenosť nie je problém. Ak vo Vašom meste ešte nebola otvorená pobočka DietCenter alebo ak z akéhokoľvek dôvodu nemôžete absolvovať súkromné stretnutia, môžu byť konzultácie organizované telefonicky alebo on-line
za použitia programu Skype. Stačí mať prístup na internet, webovú kameru a komunikačný softvér.

Komunikácia so špecialistami DietCenter na diaľku je rovnako efektívna ako osobná konzultácia. Môžete komunikovať so špecialistom, hoci sa nachádzate kdekoľvek na svete. Počas konzultácie on-line bude sformovaný Váš jedálniček, ktorý bude obsahovať Vaše obľúbené jedlá a potraviny. Rovnako ako pri osobnej konzultácii sa budete každý týždeň radiť so špecialistom DietCenter a dostanete všetky potrebné informácie a odporúčania.

Tento program je určený pre aktívnych ľudí, ktorí chcú upraviť svoju hmotnosť a cítiť sa lepšie, ale nemajú možnosť prichádzať na osobné stretnutia so špecialistami na výživu v dietologických centrách DietCenter.
Ak sa rozhodnete pre tento program
Pri vypracovaní individuálneho jedálnička špecialisti DietCenter
Na základe získaných informácií a s prihliadnutím na Vaše želania bude každé dva týždne vypracovaný Váš individuálny jedálniček, ktorý bude obsahovať bežné jedlá a známe potraviny.
Ako často sa konajú konzultácie

So špecialistom DietCenter budete komunikovať každé dva týždne telefonicky alebo online. Špecialista odpovie na Vaše otázky a v prípade potreby upraví všetky momenty, ktoré by Vám mohli spôsobiť problémy alebo nepohodlie. Po každom rozhovore zhodnotí nové informácie, určí dynamiku zmien a zostaví individuálny jedálniček. 

Služby

1 mesiac

2 mesiace

3 mesiace

Konzultácie so špecialistom v režime on-line*

Doba trvania 30 minút.

2

4

6

*Na každej konzultácii špecialista upraví jedálniček a zostaví diétu na dva týždne.

Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!