Ako schudnúť zdravo a rýchlo?

CHUTNÁ DIÉTA – Hmotnosť+

Dietologický program na zvýšenie telesnej hmotnosti
ves_plus01

Podstata diéty:
Jeden z dôvodov, kvôli ktorému ľudia vyhľadávajú pomoc výživových špecialistov, môže byť aj problém s podváhou. Pre niekoho je totiž zložitejšie hmotnosť nabrať ako zbaviť sa nadbytočných kilogramov. To môže byť zapríčinené ochoreniami endokrinnej sústavy, tráviaceho traktu a inými patológiami, ktoré napomáhajú nežiaducemu chudnutiu a zabraňujú nadobudnutiu optimálnej telesnej hmotnosti.

Bez odstránenia príčiny sa tento problém nedá vyriešiť. Špecialisti DietCenter preto vykonajú diagnostiku zloženia Vášho tela, aby stanovili optimálnu telesnú hmotnosť a predpísali efektívny cyklus diétnej terapie. Takisto Vám odporučia návštevu špecializovaného lekára, ktorý určí diagnózu a zistí príčinu nedostatočnej hmotnosti.

S ohľadom na fyziologické špecifiká organizmu klienta a prípadnú patológiu následne špecialista DietCenter zostaví individuálny dietologický program, ktorý bude napomáhať zvyšovaniu telesnej hmotnosti, avšak s prihliadnutím na chuťové preferencie a špecifické požiadavky človeka. Jedálniček bude rozmanitý a vyvážený, bude sa skladať z ľahko stráviteľných, ale zároveň vysokoenergetických potravín, ktoré poskytnú organizmu potrebné množstvo energie.

Hlavným cieľom dietologického programu na zvýšenie hmotnosti je posilniť funkciu vnútorných orgánov, znížiť prejavy chronických ochorení, zlepšiť zdravotný stav a normalizovať telesnú hmotnosť.


Dietologický program „Hmotnosť+“ je určený pre ľudí
s nedostatočnou telesnou hmotnosťou. Program je možné použiť aj v rehabilitačnom a pooperačnom období, pre ktoré je charakteristická strata chuti do jedla a úbytok hmotnosti. Program „Chutná diéta – zvýšenie hmotnosti“ možno použiť aj na korekciu telesnej hmotnosti klientov, ktorí chcú byť skrátka vždy v skvelej kondícii, predchádzať nekontrolovaným výkyvom váhy a zároveň jesť chutné a zdravé potraviny.


Ak sa rozhodnete pre tento program
Ako zostavujeme Váš osobný jedálniček

Špecialisti DietCenter

Ako často sa konajú konzultácie

So špecialistom DietCenter budete komunikovať každé dva týždne vo forme osobnej konzultácie. Špecialista
na každom stretnutí určí dynamiku zmien, zostaví individuálny plán stravovania a jedálniček, odpovie
na Vaše otázky a v prípade potreby upraví všetky momenty, ktoré by Vám mohli spôsobiť problémy alebo nepohodlie.

Služby

2 mesiace

3 mesiace

Konzultácie so špecialistom v DietCenter*

Doba trvania 30 minút

4

6

Elektromyografické vyšetrenie – diagnostika telesného zloženia

2

3

*Na každej konzultácii špecialista upraví stravovací plán a zostaví diétu na dva týždne.

Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!