Ako schudnúť zdravo a rýchlo?

CHUTNÁ DIÉTA — Light

Chudnite s pôžitkom!

Podstata diéty:
Špecialista DietCenter pre Vás vypracuje individuálny stravovací program. Každý týždeň tak dostanete špeciálny jedálniček, ktorého súčasťou budú Vaše obľúbené potraviny, avšak v proporciách a kombináciách, ktoré povedú k znižovaniu hmotnosti. Nebudete hladovať! Práve naopak, budete sa stravovať pravidelne, s využitím chutných potravín a pohodlne sa zbavíte nadbytočných kíl. Vďaka konzultáciám s našim špecialistom sa zoznámite so základnými princípmi zdravého stravovania a vypestujete si správne stravovacie návyky. Vysoká hmotnosť sa tak čoskoro stane minulosťou, avšak všetky výhody, ktoré so sebou prináša  zdravý životný štýl, si aj naďalej zachováte. Budete si užívať pohodu a vyššiu kvalitu Vášho života.

Tento program odporúčame aktívnym ľuďom, ktorí chcú schudnúť 10 až 15 kg, zlepšiť svoj subjektívny pocit pohody a zachovať si dosiahnuté výsledky.
Ak sa rozhodnete pre tento program
Ako zostavujeme Váš osobný jedálniček

Špecialisti DietCenter

Na základe analýzy získaných informácií a s prihliadnutím na Vaše preferencie Vám špecialisti zostavia individuálny jedálniček s bežnými jedlami z Vašich obľúbených potravín a Váš osobný denný plán príjmu stravy.
Ako často sa konajú konzultácie
So špecialistom DietCenter budete komunikovať raz za dva týždne na osobnej konzultácii. Špecialista na každom stretnutí určí dynamiku zmien a zostaví individuálny jedálniček, odpovie na Vaše otázky a v prípade potreby upraví všetky momenty, ktoré by Vám mohli spôsobiť problémy alebo nepohodlie.

Služby

1 mesiac

2 mesiace

3 mesiace

Konzultácie so špecialistom v DietCenter*

Doba trvania 30 minút

2

4

6

Elektromyografické vyšetrenie – diagnostika telesného zloženia

1

2

3

*Na každej konzultácii špecialista upraví stravovací plán a zostaví diétu na dva týždne.

Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!