Ako schudnúť zdravo a rýchlo?

CHUTNÁ DIÉTA – Stabilizácia výsledku

Program stabilizácie dosiahnutého výsledku

Podstata programu:
Vaše problémy s váhou sú už minulosťou a nemajú miesto vo Vašej súčasnosti a tobôž nie v budúcnosti. Tvrdo ste pracovali a dosiahli ste zaslúženú odmenu v podobe zdravého a regenerovaného organizmu a štíhlej postavy, o ktorej ste tak dlho snívali. Na dosiahnutý výsledok by ste mali byť hrdý/á. Po normalizovaní Vašej hmotnosti je však dôležité absolvovať ešte jednu etapu – štádium stabilizácie dosiahnutého výsledku. Po jeho absolvovaní a úspešnom osvojení si potrebných vedomostí o správnom stravovaní už nebudete mať problémy s váhou. „Program stabilizácie dosiahnutého výsledku“ je v podstate príležitosť preukázať vedomosti, ktoré ste si osvojili o zdravej a vyváženej strave, a pripravenosť samostatne zostavovať svoj jedálniček. Podľa potreby budete mať možnosť ešte dotiahnuť zložitejšie momenty a vyplniť si medzery
vo vedomostiach.

Uvedený program je dôležitý pre každého, kto bojoval s obezitou bez ohľadu na pohlavie, vek, fyzickú kondíciu a počet zhodených kilogramov. Aj tento program, ako ktorýkoľvek iný dietologický program, predpokladá partnerskú spoluprácu so špecialistom DietCenter. V záverečnej fáze bude Vašou úlohou osvojiť si pravidlá a detaily zostavovania jedálnička, aby ste sa v budúcnosti dokázali zaobísť bez pomoci špecialistu DietCenter a zachovať si hmotnosť i dobré zdravie.

Ak sa rozhodnete pre tento program

 

Ako sa zostavuje Váš osobný jedálniček
v štádiu stabilizácie

Základom každého dietologického programu DietCenter je individuálny systém stravovania zostavený s ohľadom na potreby organizmu a zdravotný stav. Rovnaké pravidlo platí aj pre „Program stabilizácie dosiahnutého výsledku». Ak budete dodržiavať Váš individuálne navrhnutý jedálniček, nebudete mať pocit fyzického ani psychického diskomfortu. Vďaka unikátnemu zloženiu stravovacieho plánu, ktorý zodpovedá Vašim potrebám, sa Váš organizmus nepozorovane adaptuje na zmenu v spôsobe stravovania. Program sa okrem toho zameriava na výučbu samostatného zostavovania jedálnička, ktorého proces si postupne zautomatizujete.

Po úspešnom ukončení programu dostanete literatúru, ktorá Vám pomôže pokračovať v dodržiavaní zásad zdravej výživy.

Ako často sa konajú konzultácie

Celková dĺžka „Programu stabilizácie dosiahnutého výsledku“ trvá 4 mesiace. Počas prvého mesiaca prídete na konzultáciu dvakrát (v dvojtýždňových intervaloch). Počas tejto konzultácie špecialista zostaví individuálnu diétu potrebnú v štádiu stabilizácie hmotnosti na dva týždne. O dva týždne prídete na konzultáciu, počas ktorej sa zistia zmeny hmotnosti a ohodnotí sa efektívnosť jedálnička. Na základe týchto záverov sa vypracuje nový stravovací plán platný na nasledujúce dva týždne.

Druhý mesiac „Programu stabilizácie dosiahnutého výsledku“ sa už podstatne odlišuje od predchádzajúceho. Teraz už budete mať možnosť zostaviť si každodenný jedálniček samostatne. Dostanete potrebnú literatúru, podľa ktorej si budete stravovanie plánovať. Výsledky budete zaznamenávať do stravovacieho denníka. Po uplynutí druhého mesiaca znova prídete na konzultáciu. Pri štúdiu záznamov v stravovacom denníku bude špecialista DietCenter skúmať Vaše stravovacie návyky počas 2. mesiaca. Na ich základe vyhodnotí prípadné chyby, určí spôsob, ako sa im vyhnúť, resp. ako vylúčiť ich opakovanie.

V priebehu tretieho a štvrtého mesiaca programu budete pokračovať v samostatnom zostavovaní jedálnička. Raz za mesiac navštívite špecialistu DietCenter na kontrolné konzultácie a získate užitočné tipy týkajúce sa Vášho stravovania. Po skončení každého mesiaca absolvujete diagnostiku na stanovenie dynamiky zmien
vo Vašom organizme.

Služby

4 mesiace

Konzultácie so špecialistom v DietCenter

Doba trvania 30 minút

5

Elektromyografické vyšetrenie – diagnostika telesného zloženia

4

Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!