Ako schudnúť zdravo a rýchlo?

CHUTNÁ DIÉTA – Pôstna

V zdravom tele — zdravý duch!

Podstata diéty: „Chutná diéta — pôstna“ je nenahraditeľným sprievodcom zdravej výživy pre ľudí, ktorí dodržiavajú pôsty. Cieľom tohto programu je zabezpečiť vyváženú a zdravú stravu počas pôstneho obdobia.

Špecialisti DietCenter vypracujú jedálniček pôstnej diéty tak, aby strava bola zdravá, chutná a rozmanitá.

Program „Chutná diéta – pôstna“ napomáha ozdraveniu srdcovocievneho systému, odľahčeniu tráviaceho traktu a zlepšeniu stavu pokožky, ale aj dosiahnutiu psychickej pohody.

Špecialista DietCenter pripraví jedálniček s ohľadom na špecifiká pôstu. Vďaka tomu vynechanie určitej skupiny potravín (mäsa, rýb, vajec, mliečnych výrobkov) organizmu neuškodí a nespôsobí ani problémy s hmotnosťou.

Hlavným cieľom tohto programu je ozdravenie organizmu, ako aj jeho obohatenie o vitamíny a minerálne látky. Pri výbere programu „Chutná diéta – pôstna“ tak možno súčasne dosiahnuť viac cieľov: dostať sa do dobrej fyzickej kondície a ozdraviť organizmus.

Komu odporúčame tento program: Tento program je užitočný pre ľudí, ktorí dodržiavajú stravovacie obmedzenia počas pôstov, a pritom sa snažia udržať si dobrú fyzickú kondíciu.

„Chutná diéta – pôstna“ je cenným pomocníkom pre tých, ktorí držia pôst po prvý raz a ešte detailne nepoznajú zvláštnosti pôstnej stravy. Podstatou pôstnej diéty totiž nie je len zrieknutie sa potravín živočíšneho pôvodu, ale aj filozofia zdravej výživy ako takej.

„Chutná diéta – pôstna“ je užitočná aj pre tých, ktorí sú zvyknutí pôst dodržiavať pravidelne. Práve vďaka tomuto programu spoznáte tajomstvá chutnej, pestrej a vyváženej pôstnej stravy. Program je zaujímavý aj pre vegetariánov a tých, ktorí ešte len uvažujú o zmene spôsobu stravovania.

Vzdať sa produktov živočíšneho pôvodu nie je jednoduché. Ľudský organizmus pri zmene stravovania pociťuje veľký stres. Aby nedošlo k poškodeniu zdravia, je dôležité, aby prechod
na vegetariánstvo bol postupný. Program „Chutná diéta – pôstna“ je možné použiť aj
na kontrolovaný prechod k vegetariánskej strave.

Špecialista DietCenter sa postará, aby pôstna diéta zodpovedala Vašim stravovacím preferenciám, a aby bola súčasne zameraná aj na ozdravenie organizmu. Diéta tak bude priaznivo pôsobiť na Váš zdravotný stav a nedôjde k vzniku únavy či ďalších symptómov, ktoré sa môžu prejavovať
pri zmene stravovania.

„Chutná diéta – Pôstna“ je výborná pre všetkých, ktorí sa chcú len na určitý čas vzdať potravín živočíšneho pôvodu kvôli zdravotnému stavu a chcú to urobiť odborne, pod dohľadom výživového špecialistu a za použitia individuálneho jedálnička.

Ak sa rozhodnete pre tento program:

Ako zostavujeme Váš osobný jedálniček:

Špecialisti DietCenter:

Na základe analýzy získaných informácií a s prihliadnutím na Vaše preferencie Vám špecialisti zostavia individuálny jedálniček s bežnými jedlami z Vašich obľúbených potravín a Váš osobný denný plán príjmu stravy.

Ako často sa konajú konzultácie:

So špecialistom DietCenter budete komunikovať raz za dva týždne na osobnej konzultácii. Raz za dva týždne špecialista pri osobnom stretnutí určí dynamiku zmien a zostaví individuálny plán stravovania a jedálniček, odpovie na Vaše otázky a v prípade potreby upraví všetky momenty, ktoré by Vám mohli spôsobiť problémy alebo nepohod

 

Služby

1 mesiac

2 mesiace

Konzultácie so špecialistom v DietCenter

*doba trvania 30 minút

2

4

 Elektromyografické vyšetrenie – diagnostika telesného zloženia

1

2

*Na každej konzultácii špecialista upraví stravovací plán a zostaví diétu na dva týždne.

Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!