Ako schudnúť zdravo a rýchlo?

CHUTNÁ DIÉTA Naberanie svalovej hmoty

shutterstock_428995201___Podstata diéty:

Na získanie ideálnej postavy je často potrebné viac ako len schudnúť. Preto sa
po redukcii hmotnosti mnohí zameriavajú na rozvinutie svalovej hmoty a tvarovanie postavy. Spojením zdravej diéty a cvičenia môžete dosiahnuť vytýčený cieľ a vymodelovať dokonalé telesné kontúry.

Špecialisti DietCenter vypracovali efektívny výživový program, ktorý napomôže naberaniu a formovaniu svalovej hmoty. Tento program však musí byť sprevádzaný pravidelným cvičením. Bez fyzickej námahy totiž nie je možné aktivovať rast svalovej hmoty.

Program zahŕňa vypracovanie špeciálneho stravovacieho plánu, odporučenie doplnkov stravy na naberanie svalovej hmoty a takisto aj charakteristiku fyzických aktivít (tréningový režim, trvanie a intenzitu záťaže).

Komu odporúčame tento program:

Program naberania svalovej hmoty je vhodný pre ľudí, ktorí aktívne športujú a chcú efektívne ovplyvniť rozvoj a spevňovanie svalstva.

Špeciálna diéta zabezpečí dostatočný prísun potrebných živín, čo pri pravidelnom cvičení napomôže tvorbe nových svalových vlákien. Výsledkom je krásne vyformované a vyšportované telo.

Použitie tohto programu nie je vhodné pri nadváhe či obezite. Pred etapou naberania svalovej hmoty je nutné najprv upraviť svoju váhu, pretože so zvyšovaním svalovej hmoty by sa mohlo úmerne zvyšovať aj množstvo tukového tkaniva. Aktivovanie syntetických procesov (procesov vytvárania nových tkanív) v organizme totiž pôsobí rovnako na svalové i na tukové tkanivo. Preto je dôležité rešpektovať etapy, ktoré budú viesť k tvarovaniu postavy. Najprv znižovanie hmotnosti a následne práca na svalovom reliéfe.

Ak sa rozhodnete pre tento program:

Ako zostavujeme Váš osobný jedálniček

Špecialisti DietCenter

Ako často sa konajú konzultácie

Každé dva týždne sa zostavuje stravovací program s prihliadnutím na chuťové preferencie a potreby organizmu klienta. Jeho dodržiavanie (za predpokladu pravidelného športovania) bude viesť k požadovaným výsledkom.

Doba trvania programu závisí od individuálnych špecifík organizmu klienta a od cieľa, ktorý si vytýči z hľadiska naberania svalového tkaniva. Rýchlosť naberania svalovej hmoty závisí od fyzickej kondície svalov. Ak klient iba začína s fyzickou aktivitou, rýchlosť naberania svalovej hmoty bude vyššia ako u skúsených športovcov. Napríklad pri počiatočnej úrovni fyzickej prípravy naberanie svalovej hmoty dosahuje 1 — 1,5 %, pri strednej 0,5 – 1 %,
pri vysokej 0,5 % a menej.

Naberanie svalovej hmoty pod dohľadom špecialistov DietCenter zabezpečuje pravidelnú kontrolu svalovej hmoty, čo umožňuje samostatne vyhodnotiť efektívnosť práce s každou svalovou skupinou. V závislosti od zmien tonusu svalstva možno korigovať fyzické zaťaženie a program stravovania tak, aby boli dosiahnuté efektívne a dlhodobé výsledky.

 

Služby

2 mesiace

3 mesiace

Konzultácie so špecialistom v DietCenter

*doba trvania 30 minút

4

6

 Elektromyografické vyšetrenie – diagnostika telesného zloženia

2

3

*Na každej konzultácii špecialista upraví stravovací plán a zostaví diétu na dva týždne.

Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!