Ako schudnúť zdravo a rýchlo?

CHUTNÁ DIÉTA – Zdravá strava

Správna a vyvážená strava ako životný štýl

Podstata diéty:
Program je zameraný na podporu zdravého životného štýlu, v ktorom správna a vyvážená strava predstavuje nenahraditeľné miesto. Zabezpečuje totiž fyzickú a psychickú pohodu, dobré zdravie i pekný vzhľad. Tento program klientovi umožňuje úspešne využiť odporúčania špecialistu DietCenter pri zostavovaní každodenného jedálnička, pričom ušetrí čas a získa záruku zachovania dosiahnutého výsledku.

Tento program nie je zameraný na korekciu telesnej hmotnosti. Jeho úloha však spočíva v kontrole a podpore ideálnej hmotnosti, ktorú možno dosiahnuť pomocou ďalších programov DietCenter.

Systém stravovania je vypracovaný s ohľadom na potrebu stopových prvkov i makroprvkov, vitamínov a živín potrebných
na plnohodnotné fungovanie všetkých vnútorných systémov a organizmu ako celku.

Pri zostavovaní individuálnej zdravej diéty sa prihliada na fyziologické špecifiká, potreby organizmu a na prípadné ochorenia. Daný program má preto priaznivý efekt na fungovanie organizmu a je určitou zárukou dobrého zdravotného stavu, výsledkom čoho je aj príjemný fyzický vzhľad a estetický efekt.  

Použitie tohto programu napomáha zlepšiť stav pokožky, navrátiť jej pružnosť a spomaliť procesy starnutia, a tiež zbaviť sa rôznych vyrážok a podráždení. Súčasne posilňuje a zlepšuje stav vlasov a normalizuje i funkciu tráviacej sústavy.

Podstatou tohto programu je zakomponovať zdravú stravu ako súčasť životného štýlu, pričom cieľom nie je úprava hmotnosti, ale prevencia ochorení, podpora zdravia, mladosti a krásy do budúcnosti. Pod stálym dohľadom špecialistu DietCenter sa nemusíte báť o stratu kvality Vášho jedálnička či kontroly nad Vašou fyzickou kondíciou.

Komu odporúčame tento program

Program „Chutná diéta – zdravá výživa“ je určený pre všetkých, ktorí sa starajú o svoje zdravie a kvalitu života.

Je efektívny pre klientov, ktorí absolvovali cyklus diétnej terapie a dosiahli ideálnu hmotnosť, pričom sa usilujú udržať dosiahnuté výsledky. Takisto aj pre ľudí, ktorí majú normálnu telesnú hmotnosť a chcú sa správne stravovať pod dohľadom kvalifikovaných špecialistov DietCenter, aby predišli nežiaducim zmenám hmotnosti a celkového zdravotného stavu. Program je nenahraditeľný pre všetkých, ktorí majú obavy o svoj zdravotný stav a vonkajší vzhľad, a preto dávajú prednosť dodržiavaniu odporúčaní špecialistu pri príprave každodenného jedálnička.

Program zdravej výživy je určený aj pre ľudí s problémami estetickej povahy, ktoré možno riešiť správne zvolenou úpravou stravy.

Inak povedané, pomocou programu „Chutná diéta – zdravá strava“ môžete zlepšiť svoj celkový zdravotný stav, stav pokožky a vlasov, pričom správna výživa napomáha aj psychickej pohode človeka. Program sa stane nenahraditeľný pre ľudí
so sklonom k alergickým reakciám na potraviny. Pre túto skupinu klientov sa denné menu zostavuje tak, aby sa vylúčili dráždivé látky v potravinách, ale aby sa súčasne zachovala plná hodnotnosť a vyváženosť stravy.

Ak sa rozhodnete pre tento program
Ako zostavujeme Váš osobný stravovací program

Dietologický program „Chutná diéta – zdravá strava“ je určený pre klientov DietCenter, ktorí už úspešne absolvovali cyklus diétnej terapie a po dosiahnutí požadovaného výsledku by chceli pokračovať v konzultáciách a zostať
pod dohľadom špecialistov DietCenter.

V tomto prípade sa pri príprave individuálnej diéty nerobia ďalšie vyšetrenia, klient iba prejde na nový systém stravovania s prihliadnutím na všetky fyziologické špecifiká
a potreby jeho organizmu, ako aj jeho stravovacie preferencie.Ak sa však na DietCenter obráti nový klient, špecialisti centra

Na základe získaných informácií a výsledkov vyšetrení špecialisti DietCenter vypracujú individuálny jedálniček, ktorý napomôže dosiahnutiu kontroly nad chuťou do jedla a zachovaniu stabilnej hmotnosti.
Ako často sa konajú konzultácie

Konzultácie so špecialistom DietCenter sa konajú raz za dva týždne formou osobného stretnutia. Takto vždy dostanete včas odpovede na Vaše otázky a budete pociťovať neustálu podporu kvalifikovaného špecialistu. Špecialista bude dohliadať na adaptáciu Vášho organizmu na systém zdravého stravovania a v prípade potreby urobí racionálne zmeny. Raz za dva týždne upraví Váš jedálniček podľa Vašich želaní a potrieb organizmu.

Doba trvania programu môže byť rôzna. Od niekoľkých mesiacov až po trvalé využívanie programu zdravého stravovania. Všetko sa odvíja od Vašej pripravenosti zmeniť svoj životný štýl a potreby chodiť na konzultácie so špecialistami centra. Budeme Vás podporovať, dokedy uznáte za vhodné. Môžete sa slobodne rozhodnúť, kedy si začnete svoj jedálniček zostavovať samostatne.

Služby

1 mesiac

2 mesiace

3 mesiace

Konzultácie so špecialistom v DietCenter*

Doba trvania 30 minút

2

4

6

Elektromyografické vyšetrenie – diagnostika telesného zloženia

1

2

3

*Na každej konzultácii špecialista upraví stravovací plán a zostaví diétu na dva týždne.

Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!