Ako schudnúť zdravo a rýchlo?

CHUTNÁ DIÉTA – Zdravé materstvo

Zdravá a spokojná matka – zdravé a spokojné dieťa

Podstata diéty:
Pôrod je veľkou fyzickou i psychickou záťažou v živote ženy. Pocitu pohody a návratu k pôvodnej hmotnosti často bránia rôzne faktory. Patrí medzi ne popôrodná depresia, stres a nedostatok spánku spojené s prvými mesiacmi života dieťatka, ale aj  deprimovanosť či skleslosť. Ženy chcú často čo najrýchlejšie schudnúť, vrátiť sa k svojej pôvodnej váhe, a preto držia prísne diéty, ktoré len zhoršujú situáciu. Takýto postup je navyše prekážkou procesu prirodzeného dojčenia.

Náš individuálne navrhnutý systém stravovania po pôrode Vám pomôže vyhnúť sa týmto problémom. Nebudete sa už musieť obávať konzumácie nových jedál zo strachu pred kolikou bábätka. Špecialista DietCenter navrhne špecifickú diétu s ohľadom na potraviny, ktorých príjem je potrebný v popôrodnom období. Budete tak konzumovať chutné jedlá bez obáv o  zachovanie Vášho dojčenia a o zdravie svojho dieťatka. Navyše, budete dokonca zhadzovať kilogramy nabraté v priebehu tehotenstva! Nezabudnite, že šťastné deti rastú v rodinách so šťastnými rodičmi!

Tento program odporúčame ženám v popôrodnom období, ktoré sa chcú čo najrýchlejšie vrátiť k svojej pôvodnej váhe alebo ju ešte znížiť, a to bez obáv z negatívneho efektu na dojčenie či zdravie svojho dieťatka. Každému, kto chce vychovávať dieťa bez stresov a úzkosti a vštepovať mu základy správnej výživy už od prvých mesiacov života.
Ak sa rozhodnete pre tento program:
Na základe analýzy získaných informácií a s prihliadnutím na Vaše preferencie Vám špecialisti zostavia individuálny jedálniček s bežnými jedlami z Vašich obľúbených potravín a Váš osobný denný plán príjmu stravy.
Ako často sa konajú konzultácie

So špecialistom DietCenter budete komunikovať raz za dva týždne na osobnej konzultácii. Špecialista na každom stretnutí určí dynamiku zmien a zostaví individuálny jedálniček, odpovie na Vaše otázky a v prípade potreby upraví všetky momenty, ktoré by Vám mohli spôsobiť problémy alebo nepohodlie.

Služby

2 mesiace

3 mesiace

Konzultácie so špecialistom v DietCenter*

Doba trvania 30 minút

4

6

 Elektromyografické vyšetrenie – diagnostika telesného zloženia

2

3

*Na každej konzultácii špecialista upraví stravovací plán a zostaví diétu na dva týždne.

Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!