Ako schudnúť zdravo a rýchlo?

CHUTNÁ DIÉTA — Zdravé tehotenstvo

Pohodové a zdravé tehotenstvo

Podstata diéty: V očakávaní narodenia dieťatka ženy v dobrej viere často robia až extrémne zmeny vo svojom stravovaní: začínajú „jesť za dvoch“ alebo naopak, prísne sa obmedzujú vo všetkom, len aby nepribrali. Takéto zásadné zmeny sú však nielen neopodstatnené, ale aj škodlivé. Stravovanie tehotnej ženy je zodpovedná úloha, od ktorej závisí subjektívny pocit pohody nastávajúcej mamičky i zdravie dieťaťa. V DietCenter sme vypracovali špeciálny stravovací program pre tehotné ženy, ktorého základom je vyvážená a plnohodnotná strava.

V  rámci programu pre nastávajúce mamičky je zostavený individuálny jedálniček, ktorého súčasťou sú obľúbené a známe potraviny, avšak
v správnych proporciách a kombináciách. Dôraz sa kladie na potraviny, ktoré obsahujú čo najväčšie množstvo užitočných látok potrebných pre normálny priebeh tehotenstva a vývoj dieťaťa. Vďaka týmto opatreniam sa nastávajúca mamička môže zbaviť obáv o svoju postavu, môže si užívať svoje tehotenstvo, pričom dieťatko dostáva všetko, čo potrebuje pre normálny rast a vývoj.

Stravovací program Zdravé tehotenstvo dokonca umožňuje zbaviť sa nadbytočných kilogramov ženám, ktoré mali problémy s váhou už pred otehotnením. Zdravá strava a individuálne zostavená diéta ponúka možnosť rýchlej regenerácie po pôrode, návrat k predchádzajúcej postave a dokonca aj možnosť jej vylepšenia. Vďaka tomu sa obdobie čakania dieťatka stane ešte príjemnejším a radostnejším.

Tento program odporúčame tehotným ženám, ktorým záleží na zdraví svojho dieťaťa a  ktoré chcú počas tehotenstva zostať aktívne, dobre sa cítiť a vrátiť sa po pôrode k predchádzajúcim telesným krivkám či dokonca vylepšiť svoju postavu.
Ak sa rozhodnete pre tento program
Na základe analýzy získaných informácií a s prihliadnutím na Vaše preferencie Vám špecialisti zostavia individuálny jedálniček s bežnými jedlami z Vašich obľúbených potravín a Váš osobný denný plán príjmu stravy.

Ako často sa konajú konzultácie

So špecialistom DietCenter budete komunikovať raz za dva týždne na osobnej konzultácii. Špecialista na každom stretnutí určí dynamiku zmien a zostaví individuálny jedálniček, odpovie na Vaše otázky a v prípade potreby upraví všetky momenty, ktoré by Vám mohli spôsobiť problémy alebo nepohodlie.

Služby

2 mesiace

3 mesiace

Konzultácie so špecialistom v DietCenter*

Doba trvania 30 minút

4

6

*Na každej konzultácii špecialista upraví stravovací plán a zostaví diétu na dva týždne.

Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!