Ako schudnúť zdravo a rýchlo?

Program Detoxikácia organizmu

maxresdefault (1)Dietologický program – detoxikácia organizmu

Podstata diéty: podpora organizmu pri odstraňovaní nežiaducich látok pomocou diétnej terapie, posilnenie činnosti vnútorných orgánov, odstránenie nadmerného zaťaženia organizmu, podpora metabolických procesov, eliminácia negatívneho pôsobenia alergénov.

Organizmus človeka má prirodzenú schopnosť odstraňovať z tela toxíny, teda má schopnosť prirodzenej detoxikácie. V dnešnej hektickej dobe je však často potrebné túto vlastnosť organizmu podporovať. Takúto pomoc poskytuje stravovanie podľa programu Detox.


Špeciálny systém stravovania Detox napomáha

Diéta Detox napomáha odstrániť pocit trvalej únavy, čo je jeden z hlavných príznakov oslabenia detoxikačnej funkcie organizmu a nadmerného zaťaženia organizmu nežiaducimi látkami. Medzi ďalšie vonkajšie príznaky, ktoré možno zmierniť až odstrániť pomocou programu Detox, patrí lámavosť vlasov a nechtov, suchosť pokožky, bledosť tváre a stmavnutie zubnej skloviny. Umožňuje tiež poradiť si s nepríjemnými symptómami ako sú poruchy spánku, nestála nálada, migrény, bolesti kĺbov a svalstva, problémy s trávením a opuchy. 

Program Detox podporuje očistnú funkciu organizmu. Kombinácia zdravých potravín a správna organizácia stravovania pomáhajú poradiť si s negatívnym pôsobením toxínov a prirodzeným spôsobom ich odviesť z organizmu.

Hlavným cieľom programu je zlepšenie zdravotného stavu a podpora očistnej funkcie organizmu. Pri problémoch s nadváhou a obezitou však program Detox môže byť súčasne zameraný aj na zníženie hmotnosti. Práve v tukovom tkanive sa totiž hromadí množstvo toxínov. Preto vyvážená strava, na ktorej je program Detox založený, môže súčasne pôsobiť aj na korekciu hmotnosti.

натуральный-сокKomu odporúčame tento program: 
Program má univerzálne využitie a môže byť prospešný pre každého, najmä pre obyvateľov veľkých miest, kde je človek vystavený väčšiemu množstvu škodlivých látok.

Detoxikačný program je tiež vhodný pre ľudí so škodlivými návykmi. Pitie alkoholu a fajčenie sú totiž najrozšírenejšími zdrojmi toxínov.

Tento program napomáha normalizácii činnosti orgánov tráviaceho traktu i celého organizmu. Je preto vhodný aj pri dlhodobej medikamentóznej liečbe, hlavne po užívaní antibiotík, ktoré poškodzujú črevnú mikroflóru organizmu.

Program je možné individuálne upraviť pre každého klienta s ohľadom na jeho prípadné ochorenia. Výnimkou je diabetes mellitus a závažné srdcovo-cievne ochorenia. Pre klientov s týmito diagnózami, ako aj pre tehotné a kojace ženy, program Detox vhodný nie je. DietCenter však ponúka ďalšie programy, ktoré sú pre tieto skupiny klientov užitočné.

 

Ak sa rozhodnete pre tento program

 

devushka_s_fruktami (1)Ako zostavujeme Váš osobný jedálniček

Špecialisti DietCenter používajú pri programe Detox špeciálnu schému, ktorá zahŕňa:

 

Ako často sa konajú konzultácie

Detoxikačný program sa zostavuje na obdobie najmenej 30 dní. Dĺžka programu závisí od Vášho zdravotného stavu a pocitu pohody. Zohľadňuje sa aj prípadná nadbytočná hmotnosť.

Priemerná dĺžka programu je 2 až 3 mesiace. Tento čas je zvyčajne dostatočný na odstránenie škodlivých látok z organizmu, ako aj ich negatívnych dôsledkov na činnosť vnútorných orgánov.

Konzultácie so špecialistom DietCenter sa konajú raz za dva týždne. Tento interval Vám umožní vždy dostať včas odpovede
na všetky vznikajúce otázky a špecialista DietCetner môže pozorne sledovať efektivitu terapie, ako aj adaptovanie a reakciu Vášho organizmu na nové pravidlá stravovania podľa programu Detox.

Niekedy je potrebné, aby klienti pred začiatkom detoxikácie absolvovali prípravnú etapu, kedy postupne začnú vyraďovať z každodenného jedálnička tučné, kalorické jedlá a plánovane prechádzať na systém správneho stravovania, ktorý pozostáva prevažne z rastlinnej stravy (zeleniny, ovocia, štiav). Špecialista určí, či je táto etapa terapie Detox potrebná, v závislosti
od individuálnych charakteristík každého klienta.

Na podporu zdravia odporúčame opakovať kurz Detoxikácie v pravidelných intervaloch, ktoré sú u každého klienta individuálne.

 

Služby

1 mesiac

2 mesiace

3 mesiace

Konzultácie so špecialistom v DietCenter*

Doba trvania 30 minút

2

4

6

Elektromyografické vyšetrenie – diagnostika telesného zloženia

1

2

3

*Na každej konzultácii špecialista upraví stravovací plán a zostaví diétu na dva týždne.

Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!
Задать вопрос менеджеру
Zadajte svoje meno a telefónne číslo a my
Vás čoskoro kontaktujeme!